Tworzenie
stron internetowych

Nowoczesne, przejrzyste i funkcjonalne
strony internetowe

Budując efektywne i unikalne strony internetowe na pierwszym miejscu stawiamy na ich skuteczność.

Sprawna strona internetowa to taka, która jest stworzona pod potrzeby Twoich obecnych i przyszłych klientów.

Dzięki praktycznemu wykorzystaniu naszego doświadczenia zyskujesz pewność, że tworzone przez nas witryny spełnią swoją rolę - wypromują Twoją firmę, sprzedadzą Twój towar lub usługę, trafią do właściwych odbiorców.

DLACZEGO MY

Czy wiesz, dlaczego współpraca z nami
przyniesie Twojej firmie realne zyski?

Strona www w pełni zoptymalizowana pod kątem użyteczności

Dążymy do tego, żeby każda zbudowana przez nas witryna była całkowicie optymalna od strony użytkownika.

Właściwa, intuicyjna nawigacja, inteligentna wyszukiwarka, sprawne działanie wszystkich elementów strony oraz przejrzysta grafika pomogą Twoim klientom w dotarciu do potrzebnych im informacji.

Wszystkie te dobrze zgrane i działające elementy sprawią, że Twoi odbiorcy szybciej dokonają zakupu, zamówią usługę, dopiszą się do newslettera czy wypełnią formularz kontaktowy. Dzięki nam Twoja strona skutecznie zareklamuje Ciebie jako godnego zaufania, wydajnego przedsiębiorcę i zwiększy Twoje zyski.

Strona www tworzona z wykorzystaniem całego naszego doświadczenia

Nasz zespół przepracował już ponad 100 000 godzin tworząc strony internetowe.

To dlatego Twoja nowa witryna będzie w pełni zgodna z aktualnymi standardami i Twoimi wymaganiami. Będzie wyświetlała się tak samo, niezależnie od oprogramowania i sprzętu, jakiego używają Twoi klienci.

Będzie wreszcie doskonale dopracowana graficznie, stworzona z wykorzystaniem najnowszych trendów i rozwiązań ułatwiających użytkownikom dotarcie do wszystkich ważnych dla nich informacji.

Strona oparta o najwyższe standardy

10 lat doświadczenia na najbardziej wymagającym rynku świata sprawia, że możemy zaoferować Ci witrynę wykorzystującą rozwiązania, z których korzysta tylko garstka najlepszych stron i portali w Polsce.

Uzyskując taką przewagę konkurencyjną, wyprzedzisz innych i efektywniej osiągniesz stawiane przed serwisem cele.

W pełni funkcjonalny system zarządzania treścią CMS

Dzięki wykorzystaniu w pełni użytecznego systemu zarządzania treścią Wordpress, możesz wybrać takie funkcjonalności strony, które rzeczywiście są Ci potrzebne.

Dopasowując CMS indywidualnie, do Twoich potrzeb, damy Ci do dyspozycji narzędzie, przy pomocy którego będziesz w stanie sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną, aktualizować niezbędne informacje, dodawać nowe zdjęcia i ważne wydarzenia z działalności Twojej firmy.

Strona w pełni dostosowana do wymagań wyszukiwarek

Budując witrynę od samego początku w taki sposób, aby spełniała wymogi SEO, ułatwiamy Ci późniejsze pozycjonowanie.

W ten sposób szybciej znajdziesz się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania i wydasz mniej na przygotowanie witryny do potrzeb marketingu internetowego.

Witryna zgodna z standardem Responsive Web Design RWD

Budując stronę w zgodzie ze standardami RWD gwarantujemy, że Twoja witryna będzie automatycznie dostosowywała się do wyświetlania na komputerach, smartfonach czy tabletach.

Unikniesz konieczności budowy wielu wersji strony, oszczędzisz czas potrzebny na wdrażanie serwisu i zarządzanie treścią.

Responsywna strona internetowa RWD

Zdecyduj się na stronę przystosowaną pod urządzenia mobilne

W Polsce w 2017 roku z urządzeń mobilnych korzystało aż 74% mieszkańców naszego kraju (dane: raport Digital in 2017: Global Overview, stworzony przez serwis We are social oraz Hootsuite), co daje nam 17. miejsce w światowym zestawieniu jeśli chodzi o liczbę mobilnych użytkowników.

Dodając do tego fakt, iż liczba wejść na strony www z poziomu smartfonów wzrosła o 30% w stosunku do roku 2016 (i wynosi obecnie 50%), natomiast z poziomu urządzeń stacjonarnych liczba ta spadła do 45% (aż o 20% w stosunku do roku 2016), staje się jasnym, że responsywność Twojej strony internetowej to absolutny must have.

Przybędzie klientów, o których warto walczyć. Z RWD, wygrasz tę walkę.

Responsywna strona www to więcej klientów, większe możliwości i mniejsze koszty.

Jeśli Twoja strona jest stworzona w technologii RWD, nie obchodzi Cię zbytnio, jaką rozdzielczość będzie miał następny model iPhone’a albo kolejne urządzenie, którego Twoi potencjalni klienci będą używać za jakiś czas.

Niezależnie, z czego będą korzystali: z laptopa, tabletu, smartfona, konsoli, okularów, zegarka czy innego urządzenia przyszłości - Twoja strona zawsze będzie wyświetlać się świetnie, na każdym ekranie! A każdy, kto ją przegląda, będzie mógł poruszać się po niej intuicyjnie i tak wygodnie, jak myszką po 21 calowym monitorze.

7 NIEZAPRZECZALNYCH KORZYŚCI

Dlaczego dzisiaj trzeba mieć serwis internetowy w technologii RWD

Łatwiej zdobywasz klientów, zwłaszcza tych "mobilnych"

To oni stanowią najszybciej rozwijającą się grupę odwiedzających Twój serwis internetowy, grupę "z przyszłością", o największych możliwościach nabywczych.

Zwiększasz liczbę odwiedzin, a także konwersję.

Klienci przeglądający Twoją stronę bez trudu się po niej poruszają i docierają do jej treści, a jeśli działasz na rynku e-commerce - szybciej składają zamówienia i kupują.

Ułatwiasz szybki kontakt z firmą.

Klient zamiast wypełniać formularz może po prostu kliknąć podany na stronie numer telefonu i – zadzwonić. Zajmie mu to tylko 1 sekundę.

Zapewniasz komfort korzystania z Twojej strony.

Internauci nie muszą już przewijać jej w lewo czy w prawo, gdyż dopasowuje się ona do ekranu, a ruch przebiega tylko w górę i w dół. Nie muszą powiększać ledwo widocznych elementów graficznych, ponieważ wszystko: od architektury informacji po wielkość przycisków – odpowiada wielkości ekranu urządzenia.

Prowadzisz swojego klienta prosto do celu, któremu służy Twój serwis internetowy

Od zainteresowania, gdy na luzie przegląda go w tramwaju czy autobusie – do zamówienia lub zakupu, gdy z tabletu czy komputera kliknie odpowiedni link.

Mniej wydajesz na utrzymywanie strony.

Koszty stworzenia strony RWD ponosisz tylko raz, gdyż prościej na niej wprowadzać zmiany, jeśli zajdzie taka potrzeba. W rezultacie płacisz mniej.

Twoja firma jest postrzegana jako nowoczesna i przyjazna klientowi.

I naprawdę tak jest, gdyż mając stronę RWD wykorzystujesz wszystkie najnowsze możliwości funkcjonalne, jakie oferują smartfony i tablety. A tych możliwości będzie jeszcze więcej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie Sitelab?
Indywidualne
podejście

tworzymy autorskie projekty, dostosowane ściśle do potrzeb i oczekiwań odbiorcy

Profesjonalizm i doświadczenie

od ponad 10 lat w swoich projektach stosujemy profesjonalne rozwiązania, zgodne z najnowszymi standardami.

Klient jest
najważniejszy

dlatego zapewniamy najwyższą jakość wykonania, atrakcyjną cenę oraz wsparcie techniczne

Wypełnij krótki formularz otrzymasz gotową ofertę

Szybka wycena