Tworzenie
portali internetowych

Jak zbudować silną markę
za pomocą własnego portalu
internetowego

Jeśli pragniesz zbudować silną markę w Internecie musisz pamiętać, że do jej budowy potrzebna jest odpowiednia strategia.
Z doświadczenia doskonale wiemy, że najlepszą taktyką przy tworzeniu jakiegokolwiek biznesu jest myśleć jak klient.
Marka zaczyna się przede wszystkim w głowie konsumenta - dobra marka to wybór, którego dokonują klienci.
To, czy wybiorą Twój portal, zależy w głównej mierze od tego, czy jesteś w stanie zaoferować im to, czego naprawdę potrzebują.

Portale internetowe muszą być przede wszystkim proste i efektywne. Proste w obsłudze i efektywne w osiąganiu stawianych przed nimi celów

Zaufaj
doświadczonym
specjalistom

którzy potrafią efektywnie korzystać z największych zalet Internetu, jego nieograniczonego dostępu i niezliczonych możliwości promocji. Pomogą one Twojemu portalowi zdobyć rynek i wybić się na prowadzenie.

Choć konkurencja w wielu branżach jest ogromna, nadal niezwykle często zdarza się, że internauci nie dostają tego, na czym im najbardziej zależy: szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie, rzetelnej informacji, dobrej rady, aktualnego rozkładu jazdy, który pojawi się bez względu na to, w jaki sposób wpiszemy datę i dzień podróży.

Zapewniamy, że nasz zespół potrafi wykonać te serwisy dużo lepiej! Tworzone przez nas strony są przemyślane i proste w obsłudze, profesjonalnie przygotowany system CMS znacznie usprawnia zarządzanie witryną, nawigacja tworzonych przez nas portali jest intuicyjna i sprawnie funkcjonująca, a grafika przejrzysta i czytelna.

7 POWODÓW DLACZEGO

to właśnie z nami warto podjąć współpracę, która przyniesie
Twojej firmie realne zyski

Portal zbudowany zgodnie z zasadami użyteczności

Prosto do celu – po takiej ścieżce najchętniej porusza się użytkownik Internetu.
Portal, który dla Ciebie zrealizujemy, zbudujemy w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić życie tym, którzy będą go używali. Szybkie ładowanie, przygotowanie na dużą liczbę odwiedzin i jasny układ podstron sprawią, że klienci wrócą zachęceni sprawnym działaniem serwisu.
A dobrze działająca strona to najlepsza wizytówka Twojej firmy, szczególnie teraz, gdy internauci coraz częściej postrzegają przedsiębiorstwa poprzez pryzmat ich działalności w sieci.

Funkcjonalne narzędzie pozwalające na efektywne zarządzanie

Dobrze zaprojektowany portal uwzględnia potrzeby tych, którzy nim zarządzają.
Zaprojektowany przez nas serwis pozwoli Ci na łatwe i szybkie dodawanie treści, uzupełnianie ich o zdjęcia i wykorzystywanie wszystkich dostępnych możliwości.
Dzięki efektywniejszemu zarządzaniu poprzez system zarządzania treścią sprawniej zrealizujesz stawiane przed serwisem cele.

Wysmakowany, nowoczesny i przejrzysty projekt

Estetyczny wygląd i nietuzinkowe rozwiązania graficzne podnoszą wartość portalu. Zbudujemy dla Ciebie taki serwis, który będzie bazował na naszych najlepszych doświadczeniach.
Odpowiednie proporcje elementów graficznych, tekstowych i multimedialnych zapewnią właściwą przejrzystość.
Dzięki wysmakowanej grafice Twój portal będzie rozpoznawalny i zapadający w pamięć.

Narzędzie zgodne z wymogami marketingu internetowego

Każdy portal internetowy powinien realizować stawiane przed nim cele. To dlatego niezbędne jest prowadzenie skoncentrowanych na nim działań marketingowych.
Decydując się na zlecenie projektu w naszej firmie otrzymujesz portal dostosowany do wymogów nowoczesnej promocji w sieci.
Jest on zgodny z standardami SEO (a więc zoptymalizowany), skonstruowany w taki sposób, aby wspierać działania marketingowe.

Portal zgodny z najnowszymi standardami

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasz zespół programistów tworzy serwisy stabilne i dostosowane do wymagań dużej liczby użytkowników.
Projekt, który dla Ciebie wykonamy, będzie zgodny ze wszystkimi najnowszymi standardami, m.in. będzie on zaprojektowany zgodnie z tak popularnym w ostatnim czasie standardem RWD (Responsive Web Design / Responsywny).
Te wszystkie rozwiązania sprawią, że serwis będzie przyciągał klientów, a jego nowoczesne rozwiązania usadowią go w gronie najlepszych z branży.

Portal zbudowany według Twoich potrzeb

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, a każdą funkcjonalność portalu konsultujemy z zamawiającym.
Dzięki temu tworzymy unikalne serwisy, które dostosowane są do oczekiwań naszych klientów, zarówno od strony programistycznej, jak i design-u.
Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie projektu.

Serwis dostosowany do osób niepełnosprawnych

Oferujemy przystosowanie portalu do wymogów standardu Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0), ułatwiającego korzystanie z serwisu osobom w różnym stopniu niepełnosprawności.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie Sitelab?
Indywidualne
podejście

tworzymy go od A do Z i stosujemy profesjonalne, nowoczesne rozwiązania

Profesjonalizm i doświadczenie

dlatego nasz zespół UX/ UI robi wszystko, aby zadowolić najbardziej wymagającego odbiorcę

Klient jest
najważniejszy

gwarancją sukcesu Twojego portalu w sieci

Wypełnij krótki formularz otrzymasz gotową ofertę

Szybka wycena